Niezłomne serce
5 listopada 2018
Powstrzymać mrok
12 listopada 2018

Armed

Nowy, interesujący film, wyreżyserowany przez Mario Van Peebles, który napisał również scenariusz do filmu. Na ekranie będziemy mieli okazję, aby zobaczyć takich aktorów jak: Alena Savostikova, Brad Carter, Charles Halford, Columbus Short, D.C. Young Fly, Dionne Warwick, Eugene Cordero, Jemma Dallender, Lane Garrison, Laz Alonso, Mario Van Peebles, Melvin Van Peebles, Ryan Guzman,Shakira Barrera oraz William Fichtner.

Nieudana akcja oraz zagadkowe objawy całej jednostki

Van Peebles, który zagrał z filmie mężczyznę, nazywanego przez wszystkich „szefem”, u którego ostatnio nie dzieje się najlepiej, a konkretniej mówiąc od czasu, kiedy poprowadził swój zespół agentów do akcji, która totalnie się nie udała. Gdy nasz bohater stara się odzyskać swoje dawne życie. Pewnego dnia jego dawny kolega pojawia się ponownie w jego życiu i wyjaśnia mu, że wszyscy, którzy ocaleli z jego dawnej jednostki, cierpią dokładnie z powodu takich samych objawów. Szef dowiaduje się również, że może istnieć jakiś większy spisek.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok