The Queen of Sin
3 listopada 2018
Niezłomne serce
5 listopada 2018

Bayou Caviar

Reżyserem filmu jest Cuba Gooding Jr., dla którego jest to debiut reżyserski. Cuba Gooding Jr. bardziej znany jest jako aktor dramatyczny oraz komediowy. Otrzymał również Oscara za rolę Roda Tidwella w filmie „Jerry Maguire”. W filmie Bayor Caviar będzie można zobaczyć takich aktorów jak Alexei Kovalev, Cuba Gooding Jr., Famke Janssen, Gregg Bello, James Moses Black, Katharine McPhee, Ken Lerner, Lia Marie Johnson, Richard Dreyfuss, Sam Thakur

Historia mistrza

Dramat, jakim z pewnością jest „Bayou Caviar” ukazuje historię byłego mistrza boksu – Rodneya, który jest zmuszony wrócić do gry. Rodney po dość ciężkim wypadku postanowił zrezygnować z kariery, jednak po spotkaniu ze swoim mistrzem na łożu śmierci Rodney wraca na ring i od razu ma do wykonania dość trudne zadanie. Na swojej drodze bohater spotyka groźnego gangstera – Yuriego, który zwraca się do Rodneya z pewną prośbą. Z pomocą przyjaciółki, która robi genialne zdjęcia, bokser ma nagrać film, który ma skompromitować zięcia gangstera.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok