Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha
3 listopada 2018
The Queen of Sin
3 listopada 2018

Black Wake

Film Black Wake został wyreżyserowany przez Jeremiaha Kippa (którego znamy już z takich filmów jak „The Sadist”, „60 Seconds to Die” czy „Contact”). Scenariusz został napisany przez Jerry’ego Janda. Black Wake miał swoją światową premierę podczas lutowego Festiwalu science fiction Philip K. Dick w lutym i od tego czasu otrzymał stosunkowo pozytywne recenzje. W filmie wystąpili między innymi tacy aktorzy jak: Nana Gouvea, Tom Sizemore, Eric Roberts, Jonny Beauchamp, Rich Graff, Jeremy Fernandez, Brett Azar, Alex Emanuel.

Tajemnicza siła powoduje serię zgonów

Dr Luiza Moreira (w rolę, której wcieliła się Nana Gouvea), prowadzi badania na temat serii niepokojących zgonów na plażach Oceanu Atlantyckiego. Okazuje się, że w oceanie jest ogromna bestia. Choć zostaje wysłany specjalny zespół do zbadania i wyjaśnienia tego zjawiska, prawdziwa przyczyna ujawnia się dopiero przez wydawałoby się bezsensowne gryzmoły bezdomnego człowieka i jest o wiele poważniejsza, niż początkowo sądzono.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok