Max 2: Bohater z Białego Domu
1 listopada 2018
Bel Canto
3 listopada 2018

Grzeczny grzesznik

Najnowszy film reżysera Nicole’a Holofcener’a. Jest to komedia pomieszana z dramatem, lecz w każdym razie warta zobaczenia. W rolach głównych będzie można na ekranie zobaczyć takich aktorów jak: Charlie Tahan, Ben Mendelsohn, Connie Britton, Edie Falco oraz Thomas Mann.

W pogoni za szczęściem

Główny bohater – Anders Hill (w rolę którego wcielił się Ben Mendelsohn) znajduje się na zakręcie życiowym. Mężczyzna przeszedł na emeryturę i rozstał się ze swoją żoną Helene (w tej roli wystąpiła Eddie Falco). Ma on również problemy ze swoim synem Prestonem, ponieważ chłopak nadużywa narkotyków. Nasz bohater również nie jest idealny, a do tego zaprzyjaźnia się z uzależnionym od narkotyków nastolatkiem o imieniu Charlie. Anders Hill nie jest jednak, jak można się domyślić, dobrym wzorem dla zagubionego chłopaka i zamiast pomóc, tylko pogarsza jego sytuację. Główny bohater stara się – choć w nieco niezdarny oraz poruszający sposób, jakoś ogarnąć swoje pogmatwane życie, aby w końcu odnaleźć szczęście.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok