Bayou Caviar
4 listopada 2018
Armed
5 listopada 2018

Niezłomne serce

Opowieść o dziewczynie, która walczy o wejście do elitarnej jednostki marines. Film został wyreżyserowany przez Hélene Filieres, która napisała również scenariusz. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Lambert Wilson, Diane Rouxel, Corentin Fila, Alex Descas.

W poszukiwaniu własnej drogi

Laure jest piękną dziewczyną i ma zaledwie 23 lata. Nie pociąga ją jednak świat modnych ciuchów oraz zabawy w klubach. Szuka sensu w życiu. Pragnie znaleźć miejsce, gdzie rządzą jasne reguły, gdzie czarne jest czarne, a białe jest białe. Kobieta chce czuć się dobrze sama z sobą i znaleźć swoje miejsce. Takim miejscem jest armia, a najlepszym miejscem w armii jest elitarna jednostka komandosów. Ale tam mogą służyć tylko najlepsi, najszybsi, najsilniejsi i najtwardsi. Laure będzie musiała dostosować się i przyswoić zasady obowiązujące w armii, jest ona jednak zdecydowaną kobietą i ma pragnienie wiedzy. Dzięki woli i wytrwałości uda jej się sprostać wszelkim ścisłym zasadom obowiązującym w tej instytucji i odkryć, co chce zrobić ze swoim życiem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok