Armed
5 listopada 2018
The Scorpion King: Book of Souls
14 listopada 2018

Powstrzymać mrok

Nowy thriller, który został wyreżyserowany przez Jeremy’ego Saulnier’a, opowiada o emerytowanym przyrodniku oraz ekspercie od wszelkich spraw, które dotycząc wilków. Żyjący na uboczu Russel Core (w tej roli Jeffrey Wright) któregoś dnia otrzymuje wiadomość z prośbą o pilną pomoc. Scenariusz, na podstawie książki Williama Giraldiego o tym samym tytule, napisał Marcon Blair.

W poszukiwaniu wilka

Główny bohater filmu – Russell Core, to powszechnie ceniony specjalistą od wilków. Pewnego dnia, od nieznanej przez siebie kobiety, otrzymuje list. W liście tym, kobieta prosi naszego bohatera o pomoc w odnalezieniu wilka, który to porwał jej syna. W okolicach małego miasteczka, w którym mieszka kobieta od listu, doszło już do trzech podobnych przypadków, lecz wilka cały czas nie udało się schwytać. Russell w podróży na Alaskę widzi również szansę dla siebie – a dokładniej na to, aby spotkać się ze swoją dawno niewidzianą córką. Bohater po zastanowieniu postanawia się zgodzić i pomóc kobiecie w wytropieniu drapieżnika i odnalezieniu syna.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok