Bel Canto
3 listopada 2018
Black Wake
3 listopada 2018

Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha

W najnowszej części przygód chyba najbardziej tchórzliwego psa na świecie, Brygada Detektywa dołącza do drużyny pewnego kucharza oraz gospodarza telewizyjnego show – Bobby’egop Flaya. Cała grupa, tym razem w otoczeniu przekąsek będzie się starała rozwiązać zagadkę czerwonego ducha.

Powrót Scooby-Doo!

Tym razem tłem całej fabuły jest świat kulinariów. Znana nam Ekipa na zaproszenie wuja Freda, sławnego kucharza Bobby’ego Flaya, przyjeżdża do jego zajazdu na otwarcie lokalu. Na miejscu czeka ich jednak pewne wyzwanie – muszą wyjaśnić tajemnicę Czerwonego Ducha, który nawiedza zajazd. Bohaterowie nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że jedna tajemnica może wyciągnąć na światło dzienne sekrety z odległej przeszłości. Ukazana zostaje historia przodka Freda, która jest niezwykle interesująca. Twórcy postarali się również o polski dubbing, swojego głosu użyczyli Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Bończyk (Kudłaty), Agata Gawrońska-Bauman (Velma), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne) oraz Jacek Kopczyński (Fred). Film z pewnością przypadnie do gustu małym jak i dorosłym widzom.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok