Black Wake
3 listopada 2018
Bayou Caviar
4 listopada 2018

The Queen of Sin

Nowy film reżysera Jean’a-Francois’a Rivard’a. W rolę głównej bohaterki, Posy Pinkerston, wcieliła się Christa B. Allen.

Wewnętrzny dylemat

Posy Pinkerston posiada całkiem udane życie zawodowe oraz prywatne. Do tej pory jej życie układało się dokładnie tak, jak sobie tego życzyła. Kobieta ma wspaniałego narzeczonego, lekarza Toma, dynamicznie rozwijającą się karierę ilustratorki i pochłaniającą pasję do sztuki. Pewnego dnia poznaje Jack’a. Po spotkaniu z tym przystojnym i obytym w świecie przedsiębiorcą, idealna rzeczywistość zaczyna kobiecie doskwierać. Ulega urokowi biznesmena. Posy od zawsze wierzyła w wierność i bezdyskusyjną monogamię, kobieta ma zbyt dużo oporów, aby posunąć się dalej niż niezobowiązujący flirt z czarującym Jack’iem. Jej kuzynka Laura zachęca ją jednak do odrobiny szaleństwa oraz spróbowała czegoś nowego, zanim na stałe zwiąże się z jednym mężczyzną. Posy ulega namowom krewnej i urokowi biznesmena, nie wiedząc, że w rzeczywistości igra z ogniem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok